News

Moonrise – prace nad grą anulowane

Prace nad grą Moonrise, nowym projektem twórców przezabawnego State of Decay, zostały wstrzymane ze względów finansowych i to wygląda na to, ze na dobre.

Złe wieści na temat Moonrise - prace nad grą anulowano. Tytuł kilka tygodni temu pojawił się na Steamie w ramach wczesnego dostępu i wkrótce trafić miał również na urządzenia mobilne, jego rozwój został jednak wstrzymany, ponieważ studio Undead Labs nie jest w stanie poradzić sobie z kosztami wiążącymi się z projektem.

moonrise 0

Moonrise oferowała nam rozgrywkę opartą na modelu free-to-play, który podobnie jak przeznaczenie gry na urządzenia mobilne był dla studia nowością. Opinie na temat produkcji okazały się podzielone – jedni byli nią zachwyceni, inni porzucali zabawę po kilku dniach. M.in. to zadecydowało o porzuceniu projektu, który wszystko wskazuje na to, ze jest po prostu dla autorów nieopłacalny. Jeżeli zainteresowało Was Moonrise, macie jeszcze okazję przenieść się do jego uniwersum do końca roku – do tego czasu będą działać serwery gry.

Zgłoś błąd