News

Hitman z premierowym zwiastunem

Do premiery szóstej części Hitmana pozostało już zaledwie dziewięć dni, a twórcy postanowili odsłonić przed fanami serii kolejne karty. W sieci pojawił się dzisiaj premierowy zwiastun najnowszej produkcji studia Io-Interactive, w którym mamy okazję zobaczyć wszystkie lokacje w jakich zaatakuje Agent 47.

Deweloperzy podjęli decyzję o sezonowym udostępnianiu kolejnych fragmentów tytułu, co wzbudziło w branży niemałe kontrowersje. Przypomnijmy, że pierwszym miejscem do którego przeniesie się rozgrywka będzie Francja. Później zwiedzimy między innymi Stany Zjednoczone, Maroko, Tajlandię, Włochy oraz Japonię – każde rozszerzenie będziemy musieli zakupić osobno, jeśli nie zaopatrzymy się w specjalny pakiet obejmujący całą zawartość.

Gracze, którzy zakupili preorder Hitmana otrzymali niedawno dostęp do zamkniętej bety. Testy obejmowały dwa poziomy rozgrywające się w tajnym kompleksie organizacji ICA, a cała ukazana w niej historia szkolenia głównego bohatera była swego rodzaju prologiem. Tytuł zadebiutuje 11 marca równolegle na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One I PlayStation 4.

Zgłoś błąd