News

Gra o korupcji w sporcie czeka na zielone światło

Na Steam Greenlight pojawił się interesujący tytuł Corrupt Cup Contest. Produkcja inspirowana jest aferami korupcyjnymi w organizacjach FIFA i IAAF.

Rozgrywka ma polegać na dążeniu do finansowego i politycznego wyprowadzenia konkurencji w pole, by to graczowi przyznano organizację Światowych Turniejów Sportowych. Nie trzeba jednak posuwać się tylko i wyłącznie do podstępu, bo dostępne też będą takie akcje, jak podjęcie dialogu z delegatami, by przekonać ich do wyższości swojej kandydatury, przeprowadzanie kampanii marketingowych. Zejście na ciemną stronę Mocy niesie za sobą z kolei ryzyko wykrycia skandalu przez media. Będzie można też podjąć próbę manipulacji dziennikarzami poprzez wypuszczenie plotki na temat konkurencji, czy zawiązywać sojusze przeciw rosnącym w siłę oponentom.

CCC2

Pozostałymi atrakcjami, jakie zaoferuje gra w przypadku skutecznej zbiórki głosów w Steam Greenlight będą: tryb multiplayer dla ośmiu graczy, zmienna sytuacja na mapie świata oraz losowe wydarzenia, na które trzeba będzie jakoś zareagować.

Zgłoś błąd