News

Gears of War 4 pokazem możliwości Xboksa One

Rod Fergusson, właściciel studia The Coalition, zapowiedział, że czwarta część Gears of War będzie pokazem graficznych możliwości Xboksa One. Produkcja ma zachwycić konsolowych graczy swoją oprawą wizualną oraz pozwolić na grę przy 60 klatkach na sekundę.

"Dostarczając po raz pierwszy w historii serii multiplayer działający w 60 fps'ach (chodzi o edycję Ultimate - przyp. red.) dużo się nauczyliśmy, co znaczy, że myślimy o grze w kategoriach 60-fpsów i wykorzystamy to doświadczenie przy Gears of War 4." - mówił Fergusson na łamach Official Xbox Magazine. Dodał również, że "Tak jak oryginalne Gears of War było pokazem graficznych możliwości Xboksa 360, tak Gears of War 4 będzie pokazem graficznych zdolności Xboksa One".

GoW01 

Rozmówca zaznaczył, że osiągnięcie pułapu 60 FPSów było możliwe nie tylko w edycji Ultimate Gears of War – Halo 5: Guardians również może poszczycić się wysoką liczbą klatek na sekundę. Najnowsze dzieło kanadyjskiego studia pojawić się ma w sklepach końcem tego roku. Wiosną ruszy także beta do której dostęp otrzymają osoby, które zamówiły przedpremierową edycję Gears of War Ultimate Edition.

GoW02 

Zgłoś błąd