News

Football Manager 2014 w polskiej wersji językowej już dostępny

Kolejna odsłona popularnej serii menadżera piłki nożnej jest już dostępna w polskiej wersji językowej. Studio Sports Interactive, odpowiedzialne za tę produkcję, zadbało, by Football Manager 2014 trafił również na komputery wyposażone w system Linux.

260025 H1

Każdy miłośnik piłki nożnej z całą pewnością miał okazję spotkać się z grą Football Manager. Jak twierdzi Sports Interactive, ich najnowsza produkcja zawiera ponad 1000 ulepszeń i usprawnień w stosunku do wersji 2013. Ma to sprawić, iż owa gra stanie się najbardziej realistycznym menadżerem sportowym.

Warto również zauważyć, że oprócz zmian w rozgrywce, twórcy wprowadzili masę innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki czemu pograć będą mogli nawet użytkownicy systemu Linux. Kolejną nowością w tej serii jest zapis stanu gry w chmurze, dzięki któremu menadżerowie będą mogli kontynuować karierę na każdym komputerze, w dowolnym miejscu na świecie.

Gra w polskiej wersji językowej dostępna jest od dziś w sprzedaży na terenie całego kraju. Tytuł w wersji cyfrowej nabyć można za pośrednictwem platformy CDP.pl.

Zgłoś błąd