News

Euro Truck Simulator 2 pozwoli na modyfikacje ciężarówek

Premiera Euro Truck Simulator 2 wciąż jest przekładana, ale przynajmniej twórcy nie próżnują. Dodatkowy czas wykorzystują na wprowadzanie nowych opcji, np. możliwości modyfikowania ciężarówek i nawigacji pokładowej.

Czesi są z gry Euro Truck Simulator 2 bardzo dumnie, i gracze, którzy śledzą losy tej produkcji, nie powinni się temu dziwić. Prace nad tą grą prowadzone są wyjątkowo długo jak na tego producenta, widać to zresztą po efektach. Twórcy na swoim blogu zaprezentowali ekran, na którym gracz będzie mógł dowolnie zmodyfikować swoją ciężarówkę. Będzie możliwość nie tylko zwiększania mocy silnika, wymienienia skrzyni biegów czy przemalowania pojazdu, jak w poprzednich odsłonach serii, lecz także montowanie lepszych lusterek, wymiany opon, zderzaka czy montażu dodatkowych lamp na dachu. Z opublikowanych zdjęć wynika, że będzie można nawet założyć dodatkową oś, co umożliwi ciągnięcie znacznie cięższych ładunków.

Euro Truck Simulator 2

Ponadto twórcy starają się, aby gra była bardziej przyjazna użytkownikowi. Zamiast typowego interfejsu będziemy mieli coś w stylu komputera pokładowego z nawigacją GPS. Na swoim blogu twórcy piszą:

– W miejsce abstrakcyjnych elementów interfejsu użytkownika staramy się stworzyć wiarygodny "gadżet", który każdy kierowca chciałby mieć w swojej kabinie.

Wspomniany gadżet możecie obejrzeć na zdjęciach w tym newsie. Premiery gry powinniśmy się spodziewać najwcześniej na początku przyszłego roku.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Zgłoś błąd