News

E3 2011: Znamy datę premiery Dead Island. Jest nowy zwiastun

W końcu poznaliśmy datę premiery Dead Island. Według oficjalnych informacji jej światowa premiera odbędzie się 9 września bieżącego roku. Opublikowano też zupełnie nowy zwiastun.

Największe branżowe targi to zawsze doskonała okazja do publikowania nowych informacji. Techland ujawnił długo skrywaną tajemnicę, jaką była data premiery Dead Island. Wiele wskazuje na to, że jedna z najdłużej powstających gier polskiej produkcji w końcu doczeka się premiery. Niestety, nie we wakacje, jak mówiły plotki, ale tuż po nich - 9 września 2011 roku.

Pojawił się też nowy zwiastun wyraźnie nastawiony na budzenie emocji. W prawie 3-minutowym nagraniu widzimy początek nieszczęśliwych wakacji jednej z postaci, która upija się na imprezie w hotelu, a budzi dopiero, gdy wyspa jest już opanowana przez zombie. Polecamy:

Ponadto, według czytelników serwisu ComputerAndVideoGames, gra Dead Island jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier trwających już targów E3. Polska produkcja stanęła u boku takich hitów, jak Resident Evil: Operation Raccoon City, Battlefield 3 czy Batman: Arkham City.

Zgłoś błąd