News

Dziś panel ekspercki nt. aplikacji mobilnych

AIP Business Link oraz Bloomberg Businessweek Polska organizują panel ekspercki poświęcony aplikacjom mobilnym. Całość będzie transmitowana na żywo w internecie. Start o godz. 20.00.

Panel zatytułowany Aplikacje mobilne – migracja usług na mobile, wyzwania przed twórcami aplikacji” będzie pierwszym z cyklu Biznes Mixer. Spotkania, które będą organizowane do końca roku, mają na celu wspieranie młodych przedsiębiorców i innowacyjnych rozwiązań w internecie. 

Dzisiejszy panel odbędzie się w Krakowie, jednak udział w nim będzie mógł wziąć każdy. Wszystko oczywiście w wirtualnej formie - za pośrednictwem portalu businesstoday.pl. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20.00. Spotkanie poprowadzi redaktor działu online Bloomber Businessweek Polska Marcin Cichoński, a w debacie wezmą udział goście: Piotr Wilam - współtwórca portalu onet.pl, Dariusz Żuk - prezes Polski Przedsiębiorczej oraz Dariusz Kocięcki - Business Developer Manager firmy LookSoft.

Na każdym panelu zaprezentują się po trzy młode firmy, które będą oceniane przez ekspertów. Dziś będą to trzy aplikacje:

  • ScatchApp - pozwalająca przy pomocu aparatu w smartfownie zamienić odręczny rysunek w edytowalny model graficzny.
  • Lingapp - do nauki języków obcych.
  • Artenue - tworząca spersonalizowane i unikalne mapy alternatywnych wycieczek po mieście.

W finale młodzi przedsiębiorcy będą walczyć o tytuł Start-upu Roku oraz nagrodę, jaką jest wyjazd do jednej z międzynarodowych ambasad AIP Business Link.

Zgłoś błąd