News

Dwie stare produkcje ze wsteczną kompatybilnością w Xbox Store

Nowy tydzień przyniósł nam kolejne tytuły znane z Xboxa 360, które objęte zostały wsteczną kompatybilnością i dostępne są od teraz również na najnowszej konsoli Microsoftu. Sprawdźcie jakie dwa stare dzieła trafiły ostatnio na listę produkcji kompatybilnych z Xboxem One.

Pierwszą z gier jest muzyczny Boom Boom Rocket, czyli typowo towarzyska produkcja polegająca na wystrzeliwaniu fajerwerków w rytm muzyki na tle kilku dostępnych, w pełni trójwymiarowych metropolii. Dzieło studia Bizarre Creations wylądowało na konsolach Xbox 360 w kwietniu 2007 roku – od dzisiaj wszyscy właściciele konsoli nowej generacji będą znów mogli rywalizować z przyjaciółmi o miano najlepszego animatora sztucznych ogni. Drugą gra jest już nieco bardziej atrakcyjniejszym i ambitnym tytułem – wsteczną kompatybilność bowiem otrzymała także pierwsza część Syberii. Wciągająca przygodówkę autorstwa Microids i Anuman Interactive z uśmiechem na ustach wspomina zapewne spora część graczy, którzy mieli okazję obcowania z uroczą prawniczką Kate Walker (warto tutaj przypomnieć, że zapowiedziano już trzecią część, która zadebiutować ma końcem roku).

Wymienione produkcje zasiliły liczącą już ponad 200 pozycji listę starych gier, kompatybilnych z Xboxem One i wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości poznamy ich jeszcze niemało. Możecie śmiało kupić za pośrednictwem Xbox Store wszystkie wymienione w spisie tytuły, a jeśli posiadacie w swojej kolekcji wersję na Xboxa 360, reedycja na nową konsolę dostępna jest do pobrania za darmo. Syberia i Boom Boom Rocket kosztują po 10$.

Zgłoś błąd