News

Data premiery konsolowego Risen 2 została przesunięta

Risen 2: Mroczne Wody trafi na konsole najwcześniej w sierpniu tego roku. Wersja PC pojawi się na półkach sklepowych zgodnie z planem.

Deep Silver, światowy wydawca Risen 2, poinformował o przesunięciu premiery gry w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 z maja na 3 sierpnia 2012 roku. Edycja PC zadebiutuje już za tydzień, 27 kwietnia.

W Polsce za wszystkie wydania odpowiada Cenega i wszystkie otrzymają pełną lokalizację z dubbingiem, nad którym pracowało wielu znakomitych polskich aktorów dubbingowych, jak Jarosław Boberek, Adam "Nergal" Darski, Jacek Kopczyński, Jacek Mikołajczak czy Mirosław Zbrojewicz. Graczom konsolowym opłaca się jednak poczekać, bo dostaną dodatkowo kilka godzin rozgrywki więcej, dzięki przygodzie Świątynia Powietrza.

Risen 2: Mroczne Wody można już zamawiać w licznych ofertach przedsprzedażowych - dostępne są edycja standardowa (109,99 zł), kolekcjonerska (specjalnie przygotowna na polski rynek, w cenie 259,99 zł), a także wersja cyfrowa w sklepie Muve Digital (99,99 zł). Poszczególne sklepy oferują grę z jednym z dwóch lub z dwoma dodatkami DLC: Ubranie Pirata (dodatki dla postaci głównego bohatera) oraz Wyspa Skarbów (dodatkowy obszar gry, nowe przedmioty i przygody).

Zgłoś błąd