News

Znamy wymagania systemowe Empire: Total War

Creative Assembly podało wymagania systemowe kolejnej odsłony przebojowej serii Total War.

Empire: Total War do działania będzie wymagać procesora taktowanego zegarem 2,4GHz, karty graficznej 256Mb (obsługującej DX9) oraz pamięci RAM 1Gb dla Windows XP lub 2Gb dla Windows Vista.

Seria Total War ma za sobą już prawie dziesięcioletnią historię. Po orientalnym Shogunie i dodatku z Mongołami w rolach głównych, rycerskim Medievalu wraz z dodatkiem oraz drugiej jego części (również z dodatkiem) i starożytnym Rome (tu również mieliśmy dodatek), przyszedł czas na czasy kolonialne.

Teatrem działań zbrojnych w Empire: Total War będą obie Ameryki, Indie i północna Afryka, na obszarach których w zmaganiach o władzę udział wezmą królestwa Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Trzynaście Kolonii Ameryki Północnej. Wielkie bitwy będą miały także miejsce na Starym Kontynencie. Tutaj na przeciw siebie staną armie Prus, Rzeczpospolitej Obojga Narodów oraz Imperium Ottomańskiego. W Empire: Total War, po raz pierwszy w historii serii, na wielką skalę rozwinięto system bitew morskich.

Premiera Empire: Total War planowana jest na luty przyszłego roku. Za grę na terenie naszego kraju odpowiadać będzie firma CD Projekt. 

Zgłoś błąd