News

Premiery Splinter Cell Conviction i R.U.S.E. przełożone

Ubisoft poinformował, że przesunięciu uległy premiery dwóch gier, najnowszej części cyklu Tom Clancy's Splinter Cell oraz R.U.S.E. Żaden z tych tytułów nie doczekał się jednak precyzyjnej daty wydania.

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction miało ukazać się pierwotnie już w przyszłym miesiącu. Znana była nawet precyzyjna data premiery tego tytułu, która wyznaczona została przez Ubisoft już jakiś czas temu na 26 lutego. Wydawca najnowszej części przygód Sama Fishera poinformował, że nowym terminem wydania wspomnianego tytułu jest kwiecień. Nie podano przyczyny przesunięcia terminu premiery tej produkcji.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's Splinter Cell Conviction ukaże się na rynku również w rozszerzonej edycji kolekcjonerskiej. W jej skład ma wejść przede wszystkim figurka Sama Fishera, choć podobno nie zabraknie też i innych gadżetów. Sama gra zapakowana ma być w specjalne, metalowe opakowanie, a w środku, oprócz płytki z grą, znajdziemy także oficjalną ścieżkę dźwiękową złożoną z 17 utworów. Oprócz tego dostać mamy także dodatkowe elementy dotyczące rozgrywki: specjalny strój dla Sama (Shadow Armor), wcześniejszy dostęp do trzech rodzajów broni (SC300, SR2 oraz MP5), a także specjalny tryb rozgrywki zatytułowany Infiltration, w którym zadaniem gracza jest dyskretne oczyszczenie całego poziomu z przeciwników.

Inną grą, która zaliczy opóźnienie jest R.U.S.E. Tytuł ten miał pojawić się na rynku pomiędzy styczniem i marcem tego roku, ale teraz wiadomo już, że został on przesunięty na przyszły rok fiskalny trwający od kwietnia 2010 roku do marca 2011 roku.

Zgłoś błąd