News

PC-towa beta Battlefield: Bad Company 2 pod koniec stycznia

Studio deweloperskie DICE poinformowało, że publiczna beta Battlefield: Bad Company 2 dla graczy PC-towych wystartuje już pod koniec stycznia i dostępna będzie przez około miesiąc.

Otwarta beta PC-towej wersji Battlefield: Bad Company 2 rozpocznie się 28 stycznia, a jej zakończenie planowane jest na 25 lutego. W wersji beta dostępna będzie mapa Port Valdez, na której zmierzyć się może do 32 graczy w trybie Rush. Rozgrywka przebiegała będzie w śnieżnym otoczeniu z udziałem zarówno piechoty, jak i pojazdów. DICE poinformowało również, że "nie będzie narzędzi do modowania BFBC2".

Żeby wziąć udział w betatestach Battlefield: Bad Company 2, trzeba udać się na oficjalną stronę gry na niedługo przed premierą wersji testowej i tam zapoznać się z dalszymi instrukcjami. Zagwarantowany udział w publicznej wersji beta mają osoby, które zamówiły grę przed premierą, między innymi w oficjalnym sklepie EA.

Przypomnijmy, że podczas publicznych betatestów Battlefield: Bad Company 2 w wersji przeznaczonej na PlayStation 3, ponad 300 tysięcy uczestników zadało śmierć innym graczom ponad 45 milionów razy. Na placu boju mieliśmy również swojego człowieka, który wrażenia z rozgrywki opisał tutaj.

Zgłoś błąd