News

Nowy trailer Test Drive Unlimited 2 przedstawia świat gry

W sieci zadebiutował kolejny film prezentujący Test Drive Unlimited 2. Trailer przedstawia przede wszystkim nowości, jakie pojawią się w otaczającym naszego kierowcę środowisku.

Rzeczony materiał wideo – do obejrzenia poniżej – potwierdza, że zakulisowe elementy motoryzacyjnego światka będą bardziej wyeksponowane niż w pierwszej części serii. Kupimy malowniczo położone domy, które będziemy mogli zwiedzać i w dużej mierze personifikować, nie zabraknie również jachtów, na pokładzie których najprawdopodobniej będziemy mieli sposobność zorganizować gorące imprezy.

Najważniejsze w Test Drive Unlimited 2 mają być wolność, swoboda, niezależność – i to widać na trailerze. Twórcy w swoim filmie chwalą się tym, co będzie potęgowało wiarygodność wykreowanego świata z dużym pierwiastkiem sandboksu: dynamicznym oświetleniem (pojawi się wyczekiwany przez fanów cykl dobowy), markowymi samochodami (które będzie można w niemałym stopniu personifikować), zaimplementowaniem zmiennych warunków pogodowych oraz szutrowymi drogami, których brakowało w hicie z 2007 roku.

Test Drive Unlimited 2 zadebiutuje tej jesieni. Polskim wydawcą tych wyścigów (na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360) jest firma Cenega Poland.

Zgłoś błąd