News

Ninety-Nine Nights 2 zadebiutuje wiosną

Sequel wydanej wyłącznie na Xboxa 360 gry Ninety-Nine Nights będzie miał swoją premierę wiosną tego roku. Wtedy właśnie gra pojawi się na rynku japońskim.

Taką informację znaleźć można na oficjalnej stronie gry Ninety-Nine Nights 2, która niedawno została zaktualizowana. Oprócz tego, że gra pojawi się w Japonii wiosną tego roku, dowiedzieliśmy się również, że wydana zostanie ona na jednej płycie, a w samej grze czeka na nas między innymi tryb rozgrywki dla dwóch graczy.

Pierwsza część Ninety-Nine Nights ukazała się na Xboxie 360 w 2006 roku. Gra stworzona została przez połączone siły ekip Q Entertainment i Phantagram. Tytuł ten został raczej chłodno przyjęty przez recenzentów (średnia ocen to w tej chwili 61 proc. na www.metarcitic.com).

Produkcję drugiej części cyklu powierzono ponownie studiu Q Entertainment, tym razem wspieranemu jednak przez zespół Feelplus, który współpracował już między innymi przy takich tytułach, jak Lost Odyssey, Infinite Undiscovery czy Star Ocean: The Last Hope.

Zgłoś błąd