Lista gier Paradox Interactive na Gamescom 2010
Firma Paradox Interactive przedstawiła nazwy produktów, które zaprezentuje na tegorocznych targach Gamescom. Dodatkowo poinformowała, że podczas tej growej imprezy zostaną ujawnione nowe projekty studia.
Przedstawiciele Paradox Interactive będą w Kolonii od 18 do 20 sierpnia, a ich specjalna konferencja dla mediów odbędzie się 19 sierpnia. Na stoiskach tej firmy znajdziemy cztery tytuły:
- Lionheart: Kings’ Crusade
- Magicka
- Sword of the Stars II
- Pride of Nations
Twórcy przygotowują wersje demonstracyjne każdej z tych gier.
Na spotkaniu z mediami, oprócz przedstawienia planów na przyszłość, mają być zaprezentowane zupełnie nowe projekty studia. Nie wiadomo, jakiej maści informacji możemy się spodziewać.
Targi Gamescom 2010 w Kolonii rozpoczną się już 18 sierpnia i potrwają cztery dni. Zachęcamy do zapoznania się z listami produkcji, które udostępnią na swoich stoiskach inni producenci: Sony, 1C Company oraz Ubisoft, Bethesda i JoWood.


