News

Fuel (PC) – polscy gracze dostali niekompletny produkt!

W sieci pojawiły się niepokojące informacje: komputerowa edycja gry wyścigowej Fuel, która trafiła na polski rynek kilka dni temu, jest najprawdopodobniej znacznie okrojona względem wersji z innych krajów!

Zarówno na rodzimych, jak i zagranicznych forach internetowych gracze, którzy zakupili na terenie Polski najnowsze wyścigi firmy ASOBO na PC, Fuel, zgłaszają liczne problemy z działaniem tej produkcji. Sprawa jest poważna, bowiem w pudełkach z grą nie ma kluczy niezbędnych do zalogowania się na serwisie Games for Windows LIVE – co oznacza, że nabywca nie może wziąć udziału w rozgrywkach typu multi, a także zapisać swoich dokonań w karierze!

Wydawca tytułu postanowił nie dodawać rzeczonych kluczy, gdyż Polska formalnie nie jest zarejestrowana w systemie Games for Windows LIVE. Jak łatwo się domyślić, ani na pudełku, ani w dokumentacji dołączonej do gry nie ma żadnych informacji na temat niekompletności produktu i problemów, jakie może napotkać gracz z naszego kraju podczas zabawy. Miejmy nadzieję, że rodzimy dystrybutor szybko zainterweniuje i uda się uratować polską edycję bardzo dobrych wyścigów ze stajni ASOBO.

Zgłoś błąd