News

FIFA Manager 10 z trybem multiplayer

EA poinformowało, że FIFA Manager 10 jako pierwsza gra w historii tego cyklu będzie oferowała możliwość zmierzenia się z żywymi przeciwnikami w rozgrywkach sieciowych.

– Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że możemy dać fanom to o co prosili w postaci trybu online w EA Sports FIFA Manager 10 – powiedział Gerald Köhler, lead designer cyklu Fifa Manager. – Po raz pierwszy będą mogli zmierzyć się ze sobą i naprawdę przekonać się o tym, kto jest najlepszym menadżerem. Tryb online jest darmowy i możecie grać przez co najmniej dwa sezony w ośmiu graczy w jednej sesji – dodał pracownik EA.

W FIFA Manager 10 znajdziemy 40 lig krajowych, a twórcy obiecują wprowadzenie ponad 400 poprawek w trybie dla jednego gracza względem poprzedniej części serii. Wiele ze zmian zostanie wprowadzonych w odpowiedzi na informacje zwrotne płynące ze społeczności fanów.

FIFA Manager 10 tworzone jest przez studio deweloperskie Bright Future. Premiera gry zapowiedziana jest, wyłącznie w wersji na PC, na jesień bieżącego roku.

Zgłoś błąd