News

E3: AC: Brotherhood z dodatkową zawartością na PS3

Przedstawiciel Ubisoftu poinformował podczas konferencji prasowej Sony, że Assassin’s Creed: Brotherhood w wersji na PlayStation 3 zostanie wzbogacone o zawartość niedostępną na innych platformach.

Ubisoft poinformował, że oprócz dodatkowej zawartości, która zawarta zostanie w Assassin’s Creed: Brotherhood w wersji na PlayStation 3,  także multiplayerowa beta tego tytułu będzie ekskluzywna dla PlayStation 3 i PSN. Więcej informacji na ten  temat powinniśmy poznać wkrótce.

Głównym bohaterem gry Assassin’s Creed: Brotherhood będzie znany z części drugiej Ezio. Posiadający obecnie rangę Master Assassin Ezio wyruszy do Rzymu, gdzie uderzy w samo serce zastępów wroga, Zakonu Templariuszy. Główny bohater będzie kierował poczynaniami całego braterstwa zabójców, którzy tylko poprzez połączenie swoich sił będą w stanie stanąć do walki z wrogiem.

W trybie wieloosobowym, który w grach z cyklu Assassin's Creed pojawi się po raz pierwszy, będzie można opowiedzieć się po stronie Templariuszy i rozprawić się z braterstwem zabójców. W trybie multi będzie można pokierować jedną z postaci, z których każda specjalizuje się w używaniu innych broni oraz unikalnych technikach wykańczania wrogów.

Assassin's Creed Brotherhood pojawi się w sprzedaży 7 września tego roku w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Poniżej nowy filmik z rozgrywki w trybie singleplayer:

Zgłoś błąd