News

Demo Wings of Prey już w sieci

Pięć dni po światowym debiucie Wings of Prey – najnowszej, przygotowanej na zlecenie firmy 1C Company, gry studia Gaijin Entertainment – udostępniono w sieci edycję pokazową tego symulatora.

Wersja demonstracyjna Wings of Prey – do pobrania między innymi z serwera producenta – zajmuje niecałe 1,5 GB na dysku twardym. W demie, przechodząc etap treningowy oraz jedną z misji rozgrywających się nad Londynem, możemy zapoznać się z najistotniejszymi elementami gameplaya. Dodajmy przy tym, że ta wydana wyłącznie na komputery osobiste produkcja studia Gaijin Entertainment jest przyjazna dla zarówno początkujących pilotów, jak i wytrawnych asów przestworzy.

Zanim jednak zdecydujemy się pobrać edycję pokazową Wings of Prey, warto zapoznać z minimalnymi wymaganiami sprzętowymi tego symulatora. Oto one:

  • system operacyjny Microsoft Windows XP
  • procesor Intel Pentium 4 (3200 MHz)
  • 1 GB pamięci RAM
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 7600 (256 MB) lub ATI Radeon X1650 (256 MB)

Wings of Prey zadebiutuje w Polsce dopiero w 2010 roku (najprawdopodobniej pod koniec stycznia). Za dystrybucję tego tytułu na terenie naszego kraju odpowiedzialna jest firma Cenega, która wyda go w polskiej wersji językowej.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia efektownego trailera promującego Wings of Prey:

Zgłoś błąd