News

David Guetta współpracuje przy DJ Hero 2

Jeden z najpopularniejszych DJ-ów świata - David Guetta - w wywiadzie dla serwisu Kelowna zapowiedział, że zdecydował się dołączyć do zespołu tworzącego drugą część gry DJ Hero. Jest to pierwsza informacja ujawniająca prace nad kontynuacją serii.

Wywiad umieszczony na łamach Kelowna.com w dużej mierze dotyczy samej postaci Davida Guetty, jego planów na nowy rok i wrażeń dotyczących ostatniego albumu, ale jest też akapit poświęcony grze DJ Hero.

- Uważam, że to wspaniała gra i mam zamiar pracować nad jej kontynuacją - mówi David. - To naprawdę szalona gra. Po dziesięciu minutach grasz jak najlepsi DJ-e po dziesięciu latach praktyki. Nieźle się tym bawię, ale wiecie co? Nie mogę przejść na najwyższy poziom trudności. Jest dla mnie za trudny. To zwariowane - dodaje.


DJ Hero zadebiutowało pod koniec października zeszłego roku. Gra jest bardzo podobna do Guitar Hero, jednak koncentruje się nie na gitarze, a na gramofonie oraz muzyce klubowej. DJ Hero zebrało bardzo pozytywne noty (85,46 proc. w wersji na Xbox 360 według Gamerankings.com), jednak produkcja nie sprzedaje się tak dobrze, jak seria GH. Mimo to, Activision Blizzard jeszcze przed premierą pierwszej części przyznało, że możliwe jest stworzenie całej serii gier poświęconej miksowaniu muzyki. Dzięki wypowiedzi Davida Guetty wiemy już, że druga część znajduje się w produkcji.

 Ponadto DJ Hero znalazło się w naszym zestawieniu najlepszych tegorocznych gier. 

Zgłoś błąd