News

DLC dla gry Alan Wake zapowiedziane

Pracownik Microsoftu, Robbie Bach, poinformował, że historia, która opowiedziana zostanie w podstawowej wersji gry Alan Wake, kontynuowana będzie po jej premierze w postaci dodatkowych paczek DLC.

Dodatkowe fragmenty fabuły dla gry Alan Wake udostępnione zostaną oczywiście za pośrednictwem Xbox LIVE i mają stanowić coś na kształt serialu telewizyjnego. – Wyobraźcie sobie telewizyjny serial Lost, którego scenariusz napisany został przez Stephena Kinga, a całość nakręcona została przez Davida Lyncha i w ten sposób otrzymacie Alana Wake'a – powiedział Robbie Bach. – Bazujący na fabule, podobnie jak seriale telewizyjne, Alan Wake, opowiedziany zostanie w odcinkach, z jeszcze większą ich liczbą dostępną za pośrednictwem Xbox LIVE po tegorocznej premierze gry – dodał pracownik Microsoftu.

Jak widać, pomimo tego że cały czas nie znamy nawet daty premiery gry Alan Wake, czy to w wersji na Xboxa 360 czy też na PC, to już wiemy, że na krążku nie znajdzie się cała linia fabularna gry. Zobaczymy, jak dużo dodatkowych odcinków zostanie wydanych oraz ile będzie trzeba dopłacić do podstawowej wersji gry, żeby poznać całą historię.

Zgłoś błąd