News

Będzie DLC dla Final Fantasy XIII?

Yoshinori Kitase, producent gry Final Fantasy XIII, stwierdził, że studio, dla którego pracuje, czyli Square Enix, zastanawia się nad możliwością wydania dodatkowej zawartości do wspomnianego tytułu.

DLC dla Final Fantasy XIII miałoby się oczywiście pojawić na PiayStation Network i Xbox Live, a zawartość paczki stanowić miałyby przede wszystkim nowe przedmioty, lokacje i przeciwnicy. Co prawda nawet wydanie dodatkowych paczek z zawartością do Final Fantasy XIII nie jest jeszcze przesądzone, ale wydaje się, że pewne jest, iż dodatkowy kontent nie dodawałby niczego, jeśli chodzi o fabułę gry. – Przyglądamy się możliwościom wydania dodatkowego kontentu, być może nowych przedmiotów, lokacji i przeciwników, ale nie byłyby one dodatkiem do fabuły, tylko do gameplayu. Cała fabuła FF13 będzie na płycie – powiedział Yoshinori Kitase.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Square Enix zaprzeczało temu, jakoby miały pojawić się paczki z dodatkami do Final Fantasy XIII. Teraz jednak taka możliwość wydaje się być całkiem prawdopodobna.

Premiera Final Fantasy XIII powinna mieć miejsce zimą tego roku w Japonii i w okolicach wiosny przyszłego roku w Europie i Ameryce Północnej.

Zgłoś błąd