News

Athlon II X2 220 i Phenom 1035T już w Europie

Nowe procesory AMD - Athlon II X2 220 oraz Phenom 1035T - trafiły do Europy. Pierwszy z nich jest już w oficjalnej sprzedaży. Drugi na razie jest oferowany jako jedna z możliwości w gotowych już zestawach komputerowych.

Model AMD Athlon II X2 220 to dwurdzeniowy procesor wyposażony w najnowsze rdzenie Regor. Układ jest taktowany zegarem 2,8 GHz i jest następcą modelu 215. Jego cena ma oscylować w granicach 44 euro. Zdaniem producenta, w niskiej cenie otrzymamy produkt, który zapewni zadowalającą wydajność i świetnie nada się do komputerów z segmentu entry-level.

Z kolei AMD Phenom 1035T to kolejny, sześciordzeniowy procesor w ofercie producenta. Jego zegar jest taktowany częstotliwością 2,6 Ghz. Układ na razie nie jest dostępny w normalnej sprzedaży BOX. Można go nabyć jako opcję przy konfigurowaniu już gotowego komputera.

Niedługo na rynku powinien się pojawić kolejny, sześciordzeniowy procesor o nazwie Phenom 1045T. Od starszego brata ma się różnić wyższym taktowaniem na poziomie 2,7 GHz.

Zgłoś błąd