News

Aliens vs Predator z wersją demonstracyjną

Studio Rebellion potwierdziło, że gra Aliens vs Predator doczeka się wersji demonstracyjnej. Nie wiadomo jednak, kiedy wszystkim zainteresowanym będzie dane przetestować ten tytuł.

– Będzie demo. To wszystko, co możemy powiedzieć – stwierdził Alex Moore główny projektant gry Aliens vs Predator.

Pracownik studia deweloperskiego Rebellion nie udzielił jak widać zbyt wielu informacji na temat samej wersji demonstracyjnej Aliens vs Predator. To, kiedy i na jakich platformach zostanie ona udostępniona ciągle pozostaje zagadką.

Przypomnijmy, że Aliens vs Predator powinno ukazać się w europejskich sklepach 19 lutego w trzech wersjach: Standard, Survivor oraz Hunter. Po edycji standardowej spodziewać się należy jedynie podstawowej zawartości, natomiast  w skład limitowanych wydań Survivor i Hunter wejdą jeszcze dodatki. Dla edycji Survivor są to: metalowe pudełko oraz specjalny kod pozwalający na pobranie dodatkowych map dla trybu multiplayer. Bogatsza edycja, Hunter, oprócz wspomnianych dodatkowych map, zawierać będzie także figurkę facehuggera, naszywkę na rękaw z logo korporacji Weyland Yutani oraz trójwymiarową pocztówkę.

Zgłoś błąd