News

Alan Wake trafi na X360 wiosną

Mika Reini, pracownik studia deweloperskiego Remedy Entertainment poinformował, że Alan Wake zadebiutuje na konsoli Xbox 360 wiosną bieżącego roku. Przy okazji dowiedzieliśmy się jeszcze kilku rzeczy na temat wspomnianego tytułu.

Tak jak informowaliśmy we wstępie, Alan Wake pojawi się w sprzedaży wiosną tego roku w wersji na Xboxa 360. W tej chwili nie wiadomo jednak, co dzieje się z PC-tową wersją najnowszej gry studia Remedy Entertainment. Miejmy nadzieję, że nie została ona ostatecznie skasowana i w nadchodzących miesiącach czegoś na jej temat się dowiemy.

Remedy Entertainment poinformowało ponadto, że ma nadzieję na to, że Alan Wake przekształci się w długą serię gier. Jak poinformowali twórcy wspomnianego tytułu, jego przyszłość zależy od tego, jak bardzo spodoba się graczom część pierwsza.

Mika Reini przyznał również, że gracze, którzy chcieliby wypróbować Alana Wake'a przed premierą, raczej nie dostaną takiej szansy. Nie wykluczył on jednak możliwości pojawienia się dema tego tytułu już po premierze pełnej wersji gry.

Zgłoś błąd