Task Coach 1.3.16 PL

Pobierz plik (download)

Task Coach - informacje

Nazwa programu:Task Coach
Kategoria:Kalendarze i organizery
Producent:Frank Niessink and Jérôme Laheurte
Wersja:1.3.16 PL
Licencja:Abandonware
Data dodania:2011-05-16 00:08:43
Ilość pobrań:1335
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: Task Coach

Task Coach to menedżer listy zadań („To do list”), dzięki któremu zaprowadzimy porządek w naszych projektach, celach i planach zarówno na najbliższe dni, jak i miesiące. Do napisania programu wykorzystano technologię Python, dzięki czemu działa on nie tylko pod systemem Windows, ale też na wielu innych platformach.

Główne okno programu jest dość skromne. Jego górna część to paski narzędziowe i menu. Dolną stanowi natomiast miejsce, gdzie pojawiają się dodawane przez użytkownika pozycje. Autorzy pozostawili tutaj dość dużą swobodę, gdyż tworzone w ten sposób listy zadań mogą składać się z wielu poziomów i charakteryzować unikatowym układem. Dzięki temu użytkownik będzie miał pewność, że nie pogubi się przy dużej liczbie wyznaczonych celów.

Każde nowe zadanie możemy szczegółowo opisać. W tym celu program został wyposażony w rozbudowane okienko z zakładkami, na których znajdziemy multum opcji pozwalających na maksymalną personalizację. Określimy tutaj nie tylko datę zakończenia, priorytet czy szczegółowy opis, ale również ewentualne zmiany w budżecie, powiązania z innymi zadaniami oraz sposób wyświetlania nowej pozycji na liście. Jest to jeden z najmocniejszych punktów opisywanego programu.

Program został szerzej opisany w jednym z odcinków naszego redakcyjnego cyklu "Program tygodnia".

Pobierz plik (download)

Zgłoś błąd