Broken Sword 2,5: The Return of the Templars

Pobierz plik (download)

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars - informacje

Nazwa programu:Broken Sword 2,5: The Return of the Templars
Kategoria:Gry przygodowe i RPG
Producent:Mind Factory
Licencja:Freeware
Data dodania:2008-12-03 21:02:55
Ilość pobrań:1461
Strona produktu:otwórz

Opis pliku

Zrzut ekranu: Broken Sword 2,5: The Return of the Templars

Broken Sword 2,5: The Return of the Templars jest nieoficjalną kontynuacją znanej serii gier przygodowych. Za jej stworzenie odpowiada niewielkie niemieckie studio Mind Factory.

Akcja tego nieformalnego sequela ma miejsce kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w drugiej części. Ponownie wcielimy się w George’a Stobbarta, będziemy również mieli okazję spotkać wielu dobrze znanych fanom sagi bohaterów.

Fabuła rozpoczyna się dosyć tragicznie. George otrzymuje telegram informujący go o śmierci jego bliskiej przyjaciółki Nico. Zrozpaczony i zszokowany postanawia natychmiast wyruszyć do Paryża. Na miejscu okazuje się, że dziewczyna żyje, a wiadomość była fałszywa. Zachowanie Nico jest  jednak dziwne i niepokojące. Bagatelizuje sprawę telegramu, udziela wymijających odpowiedzi, po czym ordynarnie wyprasza Stobbarta ze swojego mieszkania. Nasz bohater zaskoczony  i zaniepokojony udaje się do pobliskiej kawiarni. Tam z ust Andre Lobineau słyszy interesującą i mocno alarującą opowieść o Nico...

Gra w niemieckiej wersji językowej (dubbing) z możliwością włączenia angielskich napisów.

Pobierz plik (download)

Zgłoś błąd