ASRock – postaw na płyty dla prawdziwych entuzjastów

ASRock – postaw na płyty dla prawdziwych entuzjastów

Nasz portal, wspólnie z firmą ASRock przygotował dla wszystkich Czytelników super konkurs, w którym do wygrania jest świetna płyta główna stworzona z myślą o naprawdę wydajnych konfiguracjach sprzętowych. Zapoznaj się z naszymi recenzjami płyt ASRock i odpowiedz na poniższe pytania. Może właśnie Ty staniesz się właścicielem naszej nagrody głównej?

Konkurs trwał od 25 stycznia 2013 do 10 lutego 2013

Nagrody

Nagroda główna: ASRock X79 Extreme4

Gadżety ASRock

ASRock X79 Extreme4 to płyta główna stworzona z myślą o najwydajniejszych komputerach na rynku. Płyta dedykowana jest procesorom Intel, m. in. Intel Core i7-3980X Extreme Edition, który jest obecnie najwydajniejszym procesorem. Za sprawą wykorzystanego chipsetu Intel X79 istnieje możliwość stworzenia konfiguracji składającej się z kilku kart graficznych, dzięki czemu możliwe jest osiąganie niespotykanej płynności w najnowszych grach. Na płycie nie zabrakło oczywiście najnowocześniejszych interfejsów w tym SATA3 oraz USB 3.0. Wartość nagrody to ponad 700 zł!

Gadżety ASRock

Nagrody dodatkowe: 5x pakiet gadżetów marki ASRock

Gadżety ASRock

Należało odpowiedzieć na poniższe pytanie...

Pytanie konkursowe

1. W ofercie ASRock dostępna jest seria płyt głównych dla graczy, sygnowana pseudonimem jednego z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych graczy komputerowych na świecie. Który z graczy uczestniczył w procesie projektowania tych płyt?

2. Jakie cechy szczególne posiadają płyty główne ASRock z serii produktów dla graczy?

3. Jednym z kluczowych produktów w portfolio firmy ASRock jest model Z77 OC Formula – konstrukcja stworzona dla entuzjastów komputerowych. W procesie projektowania płyty uczestniczył jeden z czołowych overclockerów na świecie – który z niżej wymienionych?

4. Co sprawia, że OC Formula jest konstrukcją doskonałą do overclockingu? Jakie technologie przyczyniają się do zwiększenia osiągów w podkręcaniu?

Pytanie dodatkowe: (poza konkursem)

5. Jakie cechy i/lub funkcje są dla Ciebie kluczowe, przy wyborze płyty głównej?

Wysyłając zgłoszenie przenosisz prawa autorskie swoich odpowiedzi na właściciela serwisu PC Centre.

Wskazówka

Odwiedź stronę internetową firmy ASRock oraz w testy płyt głównych na PC Centre, aby poznać odpowiedzi na pytania konkursowe.

Regulamin

Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem. Podane są w nim m.in. zasady przekazania nagród.

Zgłoś błąd