News

ZOTAC GeForce GTX 780 TI AMP! Edition

Po niedawnym teście karty Gigabyte, postanowiliśmy przetestować najwydajniejszą konstrukcję firmy ZOTAC. Model GTX 780 TI AMP! Edition poddaliśmy kompleksowym testom, a wszystkie wnioski wyciągnięte na ich podstawie zawarliśmy w naszej najnowszej recenzji. Sprawdźcie, czy warto kupić tę kartę i jakie aspekty mogą za zakupem przemawiać.

Opakowanie i jego zawartość

Karta ZOTAC GeForce GTX 780 TI AMP! Edition pojawiła się w naszej redakcji w średniej wielkości, czarno-zielonym opakowaniu . Jego design jest raczej stonowany, producent nie silił się na umieszczanie na pudełku jakichś pstrokatych wzorów. Z informacji na opakowaniu możemy dowiedzieć się, że jest to model fabrycznie podkręcony, posiadający rozszerzoną gwarancję, a w samym pudełku znajduje się kupon na gry z serii Splinter Cell.

Zotac GeForce GTX 780 TI AMP! Edition

Zestaw dodatków, podobnie jak w przypadku karty Gigabyte, rozbudowaniem nie zachwyca. Na osłodę otrzymujemy jednak pokaźny zestaw gier – poza wspomnianą już paczką trzech tytułów z serii Splinter Cell do kart Zotaca dołączane są także standardowe zestawy Nvidii: Assassin's Creed 4: Black Flag, Batman: Arkham Origins i Splinter Cell: Black List. Zawartość zestawu możecie zobaczyć poniżej:

  • płyta ze sterownikami,
  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • przejściówka 2x Molex – PCIe 8-pin,
  • przejściówka Molex – PCIe 6-pin,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • kupon na gry z serii Splinter Cell.

Zotac GeForce GTX 780 TI AMP! Edition

Zgłoś błąd