News

Zotac GeForce GTX 660 AMP! Edition

Ekstremalnie podkręcony GeForce GTX 660

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: ZOTAC GeForce GTX 660 AMP! Edition 2GB GDDR5
Producent: ZOTAC
Procesor graficzny: GK106
Zainstalowana pamięć: 2 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 1111 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1652 MHz (efektywnie 5000 MHz)

Nvidia długo kazała nam czekać na karty ze średniej półki cenowej, ale gdy już się one pojawiły rynek został zalany przez autorskie konstrukcje producentów współpracujących z zielonymi. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się karcie wyjątkowej, bo pierwszej w historii naszych testów, której nie mogliśmy podkręcić nawet o 1 MHz. Niech Was to jednak nie zmyli – Zotac GeForce GTX 660 AMP! Edition jest dobrą kartą, o czym przekonacie się z lektury najnowszej recenzji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Zotac GeForce GTX 660 AMP! Edition pojawił się na naszym stole testowym zapakowany w średniej wielkości pomarańczowo-czarny karton. Design jest raczej ascetyczny, producent ograniczył się jedynie do umieszczenia na pudełku informacji o ilości pamięci graficznej, zgodności z API DirectX 11 oraz o przedłużonej, 5-letniej gwarancji. Oczywiście mamy także duże logo producenta i nazwę modelu karty graficznej.

Zotac GeForce GTX 660 AMP! Edition

Razem z bohaterem naszej dzisiejszej recenzji otrzymujemy także:

  • instrukcję szybkiej instalacji,
  • płytę ze sterownikami,
  • przejściówkę 2x Molex – PCIe 6-pin,
  • przejściówkę DVI – D-Sub,
  • kupon umożliwiający zagranie w TrackManię Canyon przez 3 dni,
  • kartę gwarancyjną,
  • ulotkę reklamową.

Zotac GeForce GTX 660 AMP! Edition

Zestaw dołączony do naszej karty nie zachwyca, choć w sumie znajduje się w nim wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia urządzenia. Dziwnym dla nas posunięciem jest dołączenie kuponu na 3-dniowy dostęp do gry TrackMania Canyon. Mając w pamięci, jakie gry Zotac dodawał jeszcze całkiem niedawno do swoich produktów, nie jest to, delikatnie mówiąc, zbyt ciekawa propozycja.

Zgłoś błąd