News

Zotac GeForce GTX 560OC

Fabrycznie podkręcony, ale czy dla overclockerów?

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Zotac GeForce GTX 560 OC
Producent: ZOTAC
Procesor graficzny: GF114
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 860 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1002 MHz

Firma Zotac od dawna współpracuje z Nvidią na rynku kart graficznych. To właśnie jej produkty są często uważane za wyznacznik jakości konstrukcji z układami "zielonych". Dzisiaj weźmiemy na warsztat najnowszą kartę azjatyckiego giganta – GeForce'a GTX 560 OC i sprawdzimy, czym wyróżnia się na tle innych produktów dostępnych na rynku. Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji na łamach naszego serwisu.

Opakowanie i jego zawartość

Karta Zotaca dotarła do redakcji zapakowana w średniej wielkości kartonowe opakowanie z charakterystycznych dla tej firmy motywem przewodnim. Także kolorystyka nie została zmieniona, nadal dominuje czerń wymieszana z kolorem złotym i żółtym. Na froncie kartonu znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące karty, takie jak ilość pamięci graficznej czy szerokość szyny pamięci. Znalazła się tam także wzmianka o rozszerzonej gwarancji producenta oraz o dołączeniu do zestawu gry Assassins Creed Brotherhood.

Zotac GeForce GTX 560 OC

W skład zestawu wchodzą:

  • instrukcja obsługi,
  • płyta ze sterownikami,
  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • dwie przejściówki Molex-PCIe,
  • przejściówkę mini HDMI – HDMI,
  • voucher na grę Assassins Creed Brotherhood.

Zotac GeForce GTX 560 OC]

Na szczególne wyróżnienie zasługuje dodanie do zestawu gry komputerowej. Trend ten co prawda zanika, ale budujące jest to, że właśnie tak duża firma jak Zotac zdecydowała się mu przeciwstawić.

Zgłoś błąd