News

Zotac GeForce GTX 560 Multiview

Nvidia i obsługa wielu monitorów na jednej karcie?

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Zotac GeForce GTX 560 Multiview
Producent: ZOTAC
Procesor graficzny: GF114
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 820 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1002 MHz (efektywnie 4004 MHz)

Wprowadzenie technologii Eyefinity przez AMD było sporym ciosem dla Nvidii. Zieloni w swoich referencyjnych konstrukcjach nie implementowali obsługi wielu monitorów. Sytuacja ta zmieniła się wraz ze wprowadzeniem konstrukcji autorskich współpracujących z Nvidią firm. Dziś na warsztat weźmiemy kartę firmy Zotac, konkretnie zaś model GeForce GTX 560 Multiview. Zapraszamy do lektury najnowszej recenzji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Karta dotarła do redakcji w niewielkich rozmiarów kartonowym opakowaniu. Tradycyjnie dla Zotaca jego kolorystyka oparta jest na dwóch kontrastujących ze sobą kolorach: pomarańczowym i czarnym. Na froncie umieszczono grafikę przedstawiającą trzy cybernetyczne postaci. Nie zabrakło oczywiście także informacji o samej karcie oraz tradycyjnie kilku sygnaturek.

Zotac GeForce GTX 560 Multiview

W skład zestawu wchodzą:

  • instrukcja obsługi,
  • instrukcja szybkiej instalacji,płyta ze sterownikami,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • dwie przejściówka Molex – PCIe.

Zotac GeForce GTX 560 Multiview

Wyposażenie nie jest zbyt bogate, choć z drugiej strony nie powinniśmy mieć do niego zastrzeżeń. Najpotrzebniejsze elementy, takie jak konektor video czy przejściówki dla zasilania konstrukcji są na swoim miejscu.

Zgłoś błąd