News

Tablet iBox Eos

Tani, prosty i dobry na co dzień.

W iBox Eos zainstalowano wyłącznie moduł WLAN kompatybilny ze standardami b, g oraz n. Wadą tabletu jest brak modułów Bluetooth i GPS. W razie problemów z Wi-Fi producent umożliwia jedynie podłączenie zewnętrznego modemu 3G, który na pewno się przyda, ponieważ siła sygnału Wi-Fi jest bardzo słaba i szybko znika, metr od routera wynosiła 56 dB, a 10 metrów – 71 dB. Wyniki te są zdecydowanie za wysokie. Odczuwaliśmy to szczególnie przy oglądaniu filmików na YouTube.

iBox Eos - Ustawienia 

Akumulator o pojemności 4000 mAh, w jaki zostało wyposażone testowane urządzenie, słabo spełnia swoją funkcję. W pełni rozładowany tablet ładuje się prawie 4 godziny. Wystarczy to na obejrzenie dwóch 1,5-godzinnych filmów w jakości HD lub maksymalnie 1 dzień trybu mieszanego. Jeśli zamierzacie zabrać iBox Eos ze sobą w podróż, nie radzimy uruchamiać gier – 2 godziny i ponownie potrzebne będzie ładowanie.

Z kolei do zalet możemy zaliczyć fakt, że oprócz tradycyjnego ładowania poprzez gniazdko elektryczne, możemy skorzystać z dołączonej przejściówki USB i podłączyć tablet do komputera/ laptopa, gdzie również rozpocznie się ładowanie.

iBox Eos - Połączenie USB 

Zgłoś błąd