News

SteelSeries Siberia v2 Frost Blue

Słuchawki dla naprawdę wymagającego gracza

Słuchawki możemy kontrolować dzięki specjalnej aplikacji od SteelSeries. W przypadku korzystania z innych akcesoriów tej firmy możemy sterować także nimi – jest to więc całkiem wygodne. Sam interfejs jest znany każdemu, kto kiedykolwiek używał choćby myszki duńskiej firmy. Ustawień nie mamy do dyspozycji zbyt wiele, ale raczej nie powinniśmy spodziewać się niczego więcej – w końcu korektor graficzny oraz regulacja podświetlenia w przypadku słuchawek powinny wystarczyć.

SteelSeries Siberia v2 Frost Blue

Kupując słuchawki do gier powinniśmy kierować się wygodą użytkowania, jakością pozycjonowania oraz jakością dźwięku przechwytywanego przez mikrofon. Trzeba przyznać, że w przypadku wszystkich tych aspektów Siberia V2 Frost Blue radzi sobie znakomicie. Nigdy nie popieraliśmy tworzenia słuchawek z dźwiękówką na USB, ale patrząc na bohatera naszej dzisiejszej recenzji trzeba jasno powiedzieć, że inżynierowie SteelSeries odwalili kawał dobrej roboty.

Dla kogo są słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Blue? Zdecydowanie dla osób ceniących jakość, a przy okazji posiadających sporo pieniędzy do wydania. Słuchawki kosztują około 400 zł, co – jak na sprzęt gamingowy – nie jest ceną wygórowaną, ale na same słuchawki – tak. Może okazać się, że bardziej opłacalny będzie zakup konstrukcji dedykowanej słuchaniu muzyki oraz osobnego mikrofonu. Nie zmienia to jednak naszego stosunku do Siberia V2 – to udana konstrukcja, którą polecamy Wam, drodzy Czytelnicy.

Plusy Minusy
  • świetna jakość dźwięku
  • bardzo dobre pozycjonowanie
  • dopracowany mikrofon
  • wygoda użytkowania
  • wbudowana karta dźwiękowa
  • intuicyjne oprogramowanie
  • długość kabla
  • cena

Polecane przez PC Centre - 2013Opisany powyżej produkt został uhonorowany przez nas odznaczeniem Rekomendacja PC Centre. Przyznajemy je jedynie produktom naprawdę wysokiej jakości, których zakup bez obaw możemy polecić Wam, drodzy Czytelnicy.

Strona: Poprzednia 1 2
Zgłoś błąd