News

Sapphire Radeon HD 6670 Ultimate

Pasywne chłodzenie w karcie ze średniej półki

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: Sapphire Radeon HD 6670 Ultimate
Producent: Sapphire
Procesor graficzny: Turks XT
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Rodzaj zainstalowanej pamięci: GDDR5
Częstotliwość taktowania rdzenia: 800 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci: 1000 MHz

Wygląd kart graficznych systematycznie się zmienia. Modelowa konstrukcja wyposażona jest w duży aluminiowy radiator oraz wentylator rozpraszający nagromadzone w nim ciepło. Są jednak produkty, które wyróżniają się na tle innych pod względem konstrukcyjnym. Dzisiaj weźmiemy pod lupę właśnie jeden z takich układów – pasywnie chłodzony Sapphire Radeona HD 6670 Ultimate. Zapraszamy do lektury krótkiej recenzji tego modelu.

Opakowanie i jego zawartość

Sapphire Radeon HD 6670 Ultimate przybył do naszej redakcji zapakowany w średniej wielkości kartonowe opakowanie. Na jego froncie umieszczono wszystkie najważniejsze informacje dotyczące układu graficznego oraz technologii przez niego obsługiwanych. Znajdziemy tam także dużą naklejkę z wzmianką o umieszczonym w środku kartonu voucherze na grę DiRT3.

Sapphire Radeon HD 6670 Ultimate

W skład zestawy wchodzą:

  • karta graficzna,
  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • płyta ze sterownikami,
  • voucher na grę DiRT3,
  • konektor DVI – D-Sub,
  • kabel HDMI.

Sapphire Radeon HD 6670 Ultimate

Jak na kartę z segmentu middle-range ilość dodatków jest naprawdę spora. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oczywiście dołączona do zestawu gra, choć warto też zwrócić uwagę na kabel HDMI. Ten ostatni jest bardzo często pomijany przez producentów.

Zgłoś błąd