News

Jaki komputer kupić? Styczeń 2015

Polecane zestawy komputerowe na styczeń 2015

Portal PC Centre po raz pierwszy w Nowy Roku prezentuje zestawienie optymalnych konfiguracji sprzętowych w różnych przedziałach cenowych. Setki różnych podzespołów dostępnych w sklepach sprawiają, że dobór odpowiedniego zestawu dla niedoświadczonego użytkownika może okazać się nie lada wyzwaniem. Chcemy, aby nasz poradnik Wam w tym pomógł. Na kolejnych stronach prezentujemy ważne wskazówki dotyczące kupna nowych części komputerowych oraz polecane przez nas zestawy komputerowe wraz z cenami. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Kluczowi producenci sprzętu komputerowego regularnie wprowadzają na rynek nowe modele swoich produktów, w związku z czym osoby, które nie śledzą zmian w branży komputerowej, mogą mieć problem z wyborem odpowiednio dopasowanych podzespołów do swoich wymagań. Dodatkowo trzeba też pamiętać o opłacalności zakupu. Niekiedy dołożenie kilku lub kilkunastu złotych do droższego modelu może przynieść znaczną poprawę wydajności lub zdecydowanie wpłynąć na kulturę pracy. Naszym celem jest stworzenie zestawienia, które pozwoli Wam w sensowy sposób wydać swoje pieniądze na odpowiedni dla siebie zestaw komputerowy i nie przepłacić.

Jaki komputer kupić?

Na kolejnych stronach poradnika znajdziecie nasze propozycje dotyczące wyboru poszczególnych podzespołów. Przy ich doborze kierowaliśmy się głównie opłacalnością, ale nie pominęliśmy też wątku kultury pracy czy wydajności. Przedstawione zestawy komputerowe zostały złożone w oparciu o asortyment sklepu IT Promo. Ceny poszczególnych podzespołów mogą ulec zmianie w ciągu nawet jednego dnia, dlatego też należy traktować je orientacyjnie.

W razie pytań, problemów czy wątpliwości dotyczących budowy swojego zestawu, zapraszamy Was do zadawania pytań na naszym forum lub w komentarzach do niniejszego artykułu. Postaramy się rozwiać wszelkie niejasności i pomóc w złożeniu wymarzonego zestawu komputerowego. Dociekliwe osoby zachęcamy do zapozna się z artykułami dotyczącymi sprzętu komputerowego, dostępnymi na naszym portalu. Publikacje te pozwolą Wam na bieżąco śledzić zmiany na rynku komputerowym.

Uwaga!!! Dokonując zakupu w sklepie IT Promo możecie mieć pewność, że korzystacie z oferty jednego z najtańszych i najlepiej ocenianych sklepów internetowych w Polsce. Co więcej, jeżeli już zdecydujecie się na zakup komputera właśnie tam, możecie liczyć na promocję przygotowaną dla naszych czytelników. Przy zamówieniu kompletnej jednostki centralnej i wpisaniu kodu rabatowego otrzymacie darmową wysyłkę zestawu oraz gry Sniper Elite 3, PayDay 2 i Alien: Isolation. Dodatkowo przyczyniacie się do rozwoju naszego portalu.

Aktualny kod promocyjny jest taki sam, jak nazwa naszego portalu, czyli PCCentre.

Zgłoś błąd