News

Jaka karta graficzna do około 1000 zł

Wybieramy wydajny układ graficzny poniżej 1000 zł

Palit GeForce GTX 760 JetStream

Palit przygotował sporych rozmiarów urządzenie wyglądające jednak całkiem ciekawie. Obudowa została wykonana z czerwonego plastiku wspomaganego przez lakierowaną na złoto metalową płytkę. Urządzenie jest nieco wyższe niż standardowe konstrukcje dwuslotowe, choć nie powinno to przeszkadzać. Palit GeForce GTX 760 JetStream pracuje z zegarami 1072 MHz (1137 MHz w przypadku Turbo) dla rdzenia i 1550 MHz dla pamięci.

Palit GeForce GTX 760 JetStream

System chłodzenia oparty jest na aluminiowym radiatorze poprzecinanym finami i trzech rurkach cieplnych . Uzupełnieniem są dwa sporej wielkości wentylatory. Jak wszystkie GeForce'y GTX 760, karta posiada dwa złącza SLI. Zestaw wyjść jest identyczny, jak w produkcie ASUSA – dwa DVI, DisplayPort i HDMI.

Palit GeForce GTX 760 JetStream

Gigabyte GeForce GTX 760 Windforce 3X

Karta Gigabyte to najszybsza 760-tka w zestawieniu, przynajmniej pod względem zegara rdzenia graficznego. W tym przypadku wynosi on aż 1085 MHz (1150 MHz w trybie Turbo). W przypadku pamięci mamy standardowe 1502 MHz, a więc wartość chyba najczęściej spotykaną. O designie możemy powiedzieć tylko tyle, że to kolejny model Gigabyte wyglądający praktycznie tak samo jak cała reszta.

Gigabyte GeForce GTX 760 WindForce OC

Ciekawie wyprofilowana obudowa zakrywa aluminiowy blok odprowadzający ciepło z rdzenia graficznego i pamięci. Do jego rozpraszania służą trzy wentylatory. Produkt posiada (który to już z kolei raz) cztery wyjścia wideo: DVI-I, DVI-D, DisplayPort i HDMI. Aby móc skorzystać z mocy układu trzeba do urządzenia podłączyć dwie wtyczki zasilania – jedną 8-pinową, drugą 6-pinową.

Gigabyte GeForce GTX 760 WindForce OC

Zgłoś błąd