News

Jaka karta graficzna do około 1000 zł

Wybieramy wydajny układ graficzny poniżej 1000 zł

ASUS GeForce GTX 660 DirectCU II TOP

ASUS GeForce GTX 660 DirectCU II TOP to kolejna niereferencyjna konstrukcja ASUSA korzystająca z dobrodziejstwa coolera DirectCU II. Urządzenie pracuje z częstotliwością 1072 MHz/1137 MHz dla rdzenia (tryb zwykły/Turbo) oraz 1527 MHz w przypadku pamięci graficznej. Obudowa wykonana z metalu osłania aluminiowy radiator, chroni też dwa wentylatory. Spod panelu można dostrzec wyłaniające się rurki cieplne.

ASUS GeForce GTX660 DirectCU II Top

Producent wykorzystał czarny laminat PCB, który prezentuje się znakomicie. Karta udostępnia cztery złącza wyjść wideo: dwa DVI (DVI-I i DVI-D), HDMI i DisplayPort. Aby móc skorzystać z urządzenia trzeba do niego podpiąć jedną 6-pinową wtyczkę zasilania.

ASUS GeForce GTX660 DirectCU II Top

MSI Radeon HD 7870 Hawk

Modeli Hawk nie ma co przedstawiać, to karty, które przez wzgląd na swoje właściwości OC są bardzo chętnie wybierane przez użytkowników. Model HD 7870 Hawk to oczywiście niereferencyjna konstrukcja. Rdzeń taktowany jest zegarem 1100 MHz, pamięci natomiast pracują z częstotliwością 1200 MHz. Karta została wyposażona w backplate oraz specjalny moduł cyfrowy, który – według producenta – wpływa na OC, choć my tego w żaden sposób potwierdzić nie możemy.

MSI Radeon HD 7870 Hawk

Produkt wyróżnia się z tłumu bardzo ciekawie zaprojektowaną obudową oraz całkiem wydajnym systemem chłodzenia. Aluminiowy rdzeń połączony z pięcioma rurkami cieplnymi i dwoma wentylatorami ma świetnie sprawdzać się w każdej sytuacji. Urządzenie posiada cztery wyjścia wideo – użytkownik może skorzystać ze złącza DVI-I, HDMI lub jednego z dwóch miniDP.

MSI Radeon HD 7870 Hawk

Zgłoś błąd