News

Gigabyte Radeon HD7770 OC

Wydajna, cicha, tania

Podsumowanie

Kolejna recenzja Radeona HD7770 i kolejny raz mamy do czynienia z dobrym produktem. Karta Gigabyte'a to właściwie wszystko, co najlepsze w tej rodzinie kart AMD. Dobra wydajność, niska prądożerność, całkiem przyzwoite (jak na tego typu układ) OC, a także niski poziom hałasu czynią z niej jedną z najlepszych propozycji z tego segmentu cenowego.

Bohater naszej dzisiejszej recenzji, tak jak większość modeli sygnowanych logo Gigabyte, posiada niestety bardzo słaby zestaw dodatków, nie wiadomo także, co z promocją Never Settle – producent nie udostępnia nigdzie na opakowaniu informacji o dołączonych grach, przez co nie jesteśmy w stanie określić, czy do testowanej przez nas karty jakakolwiek jest dołączona.

Gigabyte Radeon HD7770 OC kosztuje 420 , co jest kwotą bardzo dobrą jak na tak podkręconego i odznaczającego się tak dobrą kulturą pracy przedstawiciela rodziny Radeon HD7770. Z naszej strony karta Gigabyte'a otrzymuje dużego plusa i choć zawsze jest coś do poprawy, to bez cienia wątpliwości zasługuje na nasze wyróżnienie.

Plusy Minusy
  • dobra wydajność
  • mocne fabryczne OC (tylko w naszym samplu)
  • świetny system chłodzenia
  • zadowalające
  • brak dodatków

Polecane przez PC Centre - 2012Opisany powyżej produkt został uhonorowany przez nas odznaczeniem Polecane przez PC Centre. Przyznajemy je jedynie produktom naprawdę wysokiej jakości, których zakup bez obaw możemy polecić Wam, drodzy Czytelnicy.

Zgłoś błąd