News

Gigabyte GeForce GTX 670 OC 2GB Windforce 3X

Wydajność i kultura pracy na najwyższym poziomie

Podsumowanie

Gigabyte GeForce GTX 670 OC Windforce 3X, tak jak jego starszy brat, jest kartą dopracowaną i pod względem technologicznym wolną od jakichkolwiek wad czy zaniedbań. Karta jest cicha, wydajna, bardzo dobrze się kręci (sądzimy, że wiele sklepowych modeli może osiągnąć jeszcze wyższe taktowanie), nie ma problemu z temperaturami niezależnie od trybu pracy. Kolejny jednak raz producent zaniedbał pakiet dodatków, co staje się niechlubną tradycją.

Karta Gigabyte'a kosztuje obecnie około 1400-1500 zł, a więc trochę mniej niż Radeon HD 7970 również wyposażony w cooler Windforce 3X. Tutaj możemy mieć już dylemat, bo karta z rdzeniem zielonych jest zwykle wolniejsza. Kluczową rolę będzie tu więc odgrywać swego rodzaju przywiązanie do konkretnego producenta układów graficznych. Obie propozycje są oczywiście warte rozważenia. Karta dzięki wysokiej wydajności, kulturze pracy oraz możliwościom OC na najwyższym poziomie zasłużyła na naszą rekomendację.

Plusy Minusy
  • bardzo dobra wydajność
  • świetny system chłodzenia
  • praktycznie bezgłośna
  • świetne możliwości OC
  • zestaw dodatków

Polecane przez PC Centre - 2012Opisany powyżej produkt został uhonorowany przez nas odznaczeniem Polecane przez PC Centre. Przyznajemy je jedynie produktom naprawdę wysokiej jakości, których zakup bez obaw możemy polecić Wam, drodzy Czytelnicy.

Zgłoś błąd