News

Gigabyte GeForce GTX 670 OC 2GB Windforce 3X

Wydajność i kultura pracy na najwyższym poziomie

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a więc czas prezentów i, co się z tym wiąże, nierzadko modernizacji komputerów. W dzisiejszej recenzji zapoznamy się z produktem, który zdecydowanie wart jest uwagi, a jego cena nie doprowadzi średnio zamożnego entuzjasty sprzętu komputerowego do bólu głowy. Przyjrzyjmy się bliżej karcie Gigabyte GeForce GTX 670 OC 2GB Windforce 3X, bo jest na co popatrzeć.

Opakowanie i jego zawartość

Jeśli pamiętacie recenzję starszego brata bohatera naszej dzisiejszej recenzji, a więc GeForce'a GTX 680 OC Windforce 3X, zapewne kojarzycie promowany przez Gigabyte'a design opakowania. W tej kwestii nic się nie zmieniło i nie zanosi się, żeby w najbliższej przyszłości stało się inaczej. Opakowanie utrzymane jest w ciemnej kolorystyce, front ozdabia duże cybernetyczne oczko, po którego prawej stronie standardowo znalazły się najważniejsze informacje dotyczące układu graficznego.

Gigabyte GeForce GTX 680 Windforce 3X

W opakowaniu znalazły się:

  • instrukcja szybkiej instalacji,
  • płyta ze sterownikami,
  • przejściówka 2x Molex – PCIe 6-pin,
  • przejściówka 2xPCIe 6-pin – PCIe 8-pin.

Kolejna karta firmy Gigabyte i kolejne niedopatrzenie w kwestii zestawu dodatków. Znowu producent postanowił poskąpić użytkownikowi konektorów wideo, przez co posiadacze monitorów wyposażonych jedynie w złącze D-Sub (a tych, co ciekawe, jest stosunkowo dużo, szczególnie jeśli chodzi o stare konstrukcje) będą musieli zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie. Szkoda, bo dla Gigabyte'a dołączenie tego dodatku nie byłoby praktycznie żadnym problemem, a użytkownik zaoszczędziłby czas.

Zgłoś błąd