News

Gamescom 2015: Konferencja Blizzarda

Co nowego szykuje dla nas Blizzard?

StarCraft II

Nie zabrakło nowości i uniwersum StarCrafta - razem z dodatkiem Legacy of the Void do gry trafi tryb Sprzymierzonych Dowódców, w którym wcielimy się w rolę jednego z bohaterskich przywódców. Każdy z nich dysponuje specjalnymi mocami i zdolnościami oraz grupą jednostek do stworzenia armii. Terrańscy dowódcy posiadają potężne maszyny wojenne, ci od Zergów kontrolują mocarnych bohaterów, zas ostatni, dowódcy Protosów korzystają z niszczących możliwości swych statków z wysokiej orbity.

W trybie Sprzymierzonych Dowódców czekają na nas zróżnicowane misje - od obrony potężnej planetarnej fortecy przed zniszczeniem do przerywania linii zaopatrzenia sił hybryd Amona. Misje są dostosowane nie do walki w pojedynkę, lecz do kooperacji. Przed ich realizacją istnieje także możliwość wyboru poziomu, a i nie obędzie się bez całej masy dodatkowych zadań.

Overwatch

Overwatch to jedyna z produkcji obecnych na prezentacji, która nie doczekała się jeszcze swojej premiery ani testów beta. Podczas targów Gamescom twórcy przybliżyli nam sylwetkę kolejnej postaci – tym razem Lucja – oraz dwie nowe mapy: Zakłady Volskaya i Numbani.

Lucjo – przedstawienie bohatera

Lucjo – prezentacja zdolności

Nowe mapy: Zakłady Volskaya i Numbani

Zgłoś błąd