News

Forever BS-310

Głośnik Bluetooth odporny na zachlapania w niewielkiej cenie

Wybierając się na wakacje - pod namiot, do górskiej chaty czy po prostu nad polskie morze - często zabieramy ze sobą odtwarzacz muzyki. Kiedyś były to boomboksy, walkmany i discmany. W dobie smartfonów warto wyposażyć się w bezprzewodowy głośnik Bluetooth, który umożliwi nam odsłuch w warunkach, gdzie nie mamy dostępu do prądu. Takim urządzeniem jest Forever BS-310 - bezprzewodowy, a do tego wodoodporny głośnik z wytrzymałą obudową w niewielkiej cenie.

Wybierając się na wakacje – czy to pod namiot, do górskiej chaty czy po prostu nad polskie morze, często zabieramy ze sobą muzykę. W dobie smartfonów warto wyposażyć się w bezprzewodowy głośnik Bluetooth, który umożliwi nam odsłuch w warunkach, gdzie nie mamy dostępu do prądu. Takim urządzeniem jest Forever BS-310 - bezprzewodowy, a do tego wodoodporny głośnik z wytrzymałą obudową w niewielkiej cenie.

Do naszej redakcji trafił głośnik w bardzo ładnym, minimalistycznie zaprojektowanym opakowaniu. Za projekt należą się spore wyrazy uznania – informuje o najważniejszych cechach produktu oraz bardzo ładnie się prezentuje.

W zestawie poza głośnikiem, o którym za chwilę, znalazł się także kabel USB do ładowania urządzenia oraz krótka instrukcja obsługi (także w języku polskim).

Forever BS-310

Specyfikacja techniczna urządzenia prezentuje się następująco.

SpecyfikacjaForever BS-310
Cena ~ 55 PLN
Wersja Bluetooth 2.1
Moc R.M.S. 3 W
Zasilanie Akumulator 300 mAh

Głośnik prezentuje się następująco. Twórcom należy przyznać, że projekt z pewnością kojarzy się z wakacjami – wesoły design oraz ciekawa kolorystyka (dostępne kolory to: żółty, czerwony, zielony oraz niebieski). Cechami charakterystycznymi są gumowana obudowa oraz zawieszka. Ta mogłaby posiadać klips lub zaczep, by móc ją zamontować na elementach takich jak np. żebra kaloryfera.

Forever BS-310

Urządzenie jest wygodne w transporcie i przechowywaniu – gumowana obudowa jest dość sztywna, a przy tym odporna na kurz, brud i ścieranie. Mimo wszystko pokrowiec byłby miłym dodatkiem w opakowaniu.

Główną cechą wyróżniającą głośnik Forever BS-310 jest obudowa odporna na zachlapania. Nie należy tutaj mylić tego pojęcia z wodoszczelnością – nie zalecamy zanurzania głośnika w jakiejkolwiek cieczy. Mimo wszystko głośnik z pewnością sprawdzi się lepiej niż standardowe konstrukcje np. na basenie, na plaży czy w domku wypoczynkowym, gdzie łatwo o zachlapania oraz zwiększoną wilgotność powietrza. Sam producent zachęca także do korzystania z głośnika w łazience, np. pod prysznicem czy podczas kąpieli w wannie. Użyteczność zwiększa fakt, że głośnik posiada zintegrowany w obudowie mikrofon, który pozwoli na przeprowadzenie rozmowy telefonicznej podczas zażywania kąpieli.

Forever BS-310

Zgłoś błąd