News

ASUS VivoBook S400C

Ultrabook dotykowy

Ultrabooki są coraz tańsze i coraz lepiej wyposażone. To już nie tylko sprzęt dla bogaczy, coraz więcej konstrukcji dostępnych jest dla zwykłego śmiertelnika i co ważne, oferują już nie tylko mocny procesor, ale też i inne ciekawe funkcje. Dzisiaj przyjrzymy się takiej konstrukcji – modelowi VivoBook S400C od ASUSA, który wyróżnia się z tłumu dotykowym ekranem i całkiem przyjemną stylistyką. Zapraszamy do najnowszej recenzji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Ultrabook ASUSA pojawił się w naszej redakcji w tak zwanym Eco Boxie, a więc nie można się było spodziewać jakiegoś wyszukanego designu czy przyciągających uwagę barw. Z drugiej strony fajerwerki na tym gruncie chyba nie są nikomu do szczęścia potrzebne, zaś dbanie o środowisko zawsze jest godne pochwały. Po otwarciu frontowej klapy otrzymujemy dostęp do notebooka oraz kilku dodatków. Wśród nich znajdziemy:

ASUS VivoBook S400C

  • instrukcję obsługi,
  • podręcznik użytkownika,
  • delikatną szmatkę do czyszczenia ekranu ultrabooka,
  • zasilacz oraz kabel zasilający.

ASUS VivoBook S400C

Wszystko jest raczej na swoim miejscu, nie ma się do czego przyczepić. Pochwalić za to trzeba maleńki, ale bardzo przydatny w przypadku tego typu sprzętu gadżet, jakim jest szmatka do czyszczenia ekranu.

Zgłoś błąd