News

ASUS Transformer Book T100

Nie ulega wątpliwości, że netbooki umarły. Zastąpiły je tańsze i nie mniej funkcjonalne tablety. ASUS poszedł jednak krok dalej tworząc notebooka hybrydowego łączącego komfort użytkowania laptopa oraz prostotę i łatwość obsługi tabletu. Na przykładzie ASUS Transformer Book T100 sprawdzimy, czy taki mariaż rzeczywiście jest branży potrzebny. Zapraszamy do lektury naszej najnowszej publikacji.

Komputery mają na rynku problem, więc ich producenci coraz bardziej urozmaicają swoją ofertę. Tani notebook można z powodzeniem zastąpić równie tanim tabletem, a gdy – tak jak ASUS Transfromer Book T100 – posiada on system operacyjny Windows, możemy na nim robić właściwie wszystko to, co na zwykłym laptopie. Gdy dodatkowo sprzęt otrzyma klawiaturę, staje się w pełni konwertowalnym notebookiem.

Asus Transformer Book T100

Transformer Book T100 sprzedawany jest w niewiele od niego większym, ciemnoszarym, kartonowym opakowaniu. W środku poza urządzeniem znalazły się dwie ładowarki w wersji europejskiej i amerykańskiej oraz kabel USB. Prawdopodobnie w sklepowej wersji znajdziemy tam też chociażby instrukcję obsługi, ale nasz sampel testowy jej nie posiadał.

Asus Transformer Book T100

Jak na notebook konwertowalny przystało, T100 zbudowany jest z dwóch oddzielnych elementów. Mózgiem całego zestawu jest oczywiście część "tabletowa" wpinana w podstawkę z klawiaturą. Warto zaznaczyć, że samo zapięcie jest wykonane naprawdę sensownie i nie ma problemów z wypadającą stacją dokującą.

Asus Transformer Book T100

Ekran urządzenia ma przekątną 10,1'' i wyświetla obraz w rozdzielczości 1368 x 768. Matryca podświetlana jest diodami LED i – jak na tablet przystało – jest czuła na dotyk. Na górnej belce znalazło się oko kamerki internetowej.

Asus Transformer Book T100

Strona: 1 2 3 4 Następna
Zgłoś błąd