News

ASUS M4A785TD-V EVO

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: ASUS M4A785TD-V EVO
Producent: ASUSTeK Computer Inc.
Gniazdo procesora: AM3
Chipset: AMD 785G / SB710
Liczba faz zasilania: 8 + 2
Liczba gniazd pamięci: 4
Liczba slotów PCI Express 16x: 2 (biały slot pracuje w trybie 4x)
Liczba slotów PCI-Express 1x: 1
Liczba slotów PCI: 3
Liczba gniazd SATA: 5 + 1 eSATA
Liczba złączy wentylatorów 4 pin: 1
Liczba złączy wentylatorów 3 pin: 2
Liczba gniazd USB (tylny panel): 6
Regulacja HTT: 200 - 550 MHz
Maksymalne stabilne HTT przy uruchamianiu: 362 MHz
Regulacja napięcia Phenom: w zakresie od -0,25 względem napięcia domyślnego do 1,7 V z krokiem 6,25 mV
Regulacja napięcia Phenom (kontroler): w zakresie od -0,25 względem napięcia domyślnego do 1,55 V z krokiem 6,25 mV
Magistrala danych: HT 3.0
Gwarancja: 36 miesięcy
Informacje dodatkowe: Kość SidePort DDR3 128 MB (Elixir)

Po chwili przerwy na przyjrzenie się płytom głównym z wyższej półki, kontynuujemy nasz przegląd średniej klasy modeli opartych o układ AMD 785G. Po udanych produktach od Gigabyte, MSI i ASRocka przyszła kolej na zaprezentowanie nieco droższego produktu, tym razem sygnowanego marką ASUS. Na co możemy liczyć kupując M4A785TD-V EVO? O tym przekonacie się już za chwilę...

Pudełko i zawartość

Płyta dotarła do naszej redakcji w pudełku bardzo podobnym do tego, w jakie zapakowano ASUS-a M4A77TD PRO. Główną różnicą jest oczywiście duży napis przedstawiający oznaczenie modelu, umieszczony na pokrywie opakowania, a także informacja o zastosowaniu technologii GPU NOS. Pod tą odrobinę zabawną nazwą kryje się aplikacja pozwalająca na podkręcanie zintegrowanego układu graficznego z poziomu Windows.

Na opakowaniu nie zabrakło również informacji o tym, że testowaną płytę wykonano w technologii Xtreme Design. Wiąże się to z zastosowaniem polimerowych kondensatorów oraz dwukrotnie większej ilości miedzi użytej do wyprodukowania PCB niż w przypadku większości tańszych konstrukcji.

ASUS M4A785TD-V EVO

Niewielkich rozmiarów opakowanie raczej nie daje nadziei na bogate wyposażenie dodatkowe. I tak też jest w rzeczywistości. W pudełku znajdziemy raczej średnio rozbudowany zestaw akcesoriów. W jego skład wchodzą: jedna płaska taśma PATA, cztery czarne przewody sygnałowe SATA, zaślepka na tył obudowy, instrukcja, płyta DVD ze sterownikami oraz dwie przejściówki ułatwiające podłączenie panelu przedniego obudowy (Q-Connector).

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 Następna
Zgłoś błąd