News

ASRock Vision 3D 252B

Krótki test kolejnego salonowego komputera od ASRocka

Tabela faktów pokaż/ukryj

Produkt: ASRock Vision 3D 252B
Producent: ASRock
Procesor: Intel Core i5 2520M 2,5 GHz
Płyta główna: ASRock HM65-MXM
Pamięć RAM: 2 x 4 GB DDR3 SO-DIMM 1333MHz
Karta graficzna: Intel HD Graphics + Nvidia GeForce GT 540M
Dysk twardy: Western Digital 750 GB (WD750BPKT-80PK4)
Napęd optyczny: DVD-RW (LiteON DS-8A3S)
System operacyjny: brak
Platforma systemowa: Intel Huron River
Głośność pracy: bezgłośny
Wymiary: 200 mm x 70 mm x 200 mm (długość x wysokość x szerokość)
Zawartość zestawu: płyty ze sterownikami i oprogramowaniem, zasilacz Delta Elecronics 19V, pilot, okablowanie, komplet śrubek, instrukcja obsługi, przejściówki DVI – D-Sub

Firma ASRock, poza wydawaniem coraz lepszych płyt głównych, co pewien czas odświeża swoją ofertę komputerów HTPC. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się ich najmłodszemu dziecku – modelowi Vision 3D. Sprawdzimy w akcji, co ma nam do zaoferowana ta maleńka skrzyneczka. Zapraszamy do lektury najnowszej recenzji na łamach naszego portalu.

Opakowanie i jego zawartość

Bohater naszej dzisiejszej recenzji dotarł do redakcji zapakowany w średniej wielkości, białe opakowanie z rączką. Na jego froncie dumnie prezentuje się Vision 3D, a pod nim znajdziemy kilka sygnaturek związanych z technologiami w nim zastosowanymi. Samo opakowanie jest bardzo ładnie i schludnie zaprojektowane, ASRock poszedł po rozum do głowy i nie widzimy już motylków czy innych kwiatków na froncie kartonu.

Asrock Vision 3D 252B

W środku, oprócz ASRock Vision 3D, znajdziemy zestaw dodatków. Jak przystało na komputer HTPC, jest ich bardzo dużo, począwszy od tak niezbędnej rzeczy, jaką jest zasilacz produkcji firmy Delta Electronics, przez płyty ze sterownikami i oprogramowaniem, zestaw kabli oraz śrubek, pilot zdalnego sterowania, przejściówki DVI – D-Sub, kończąc na instrukcji szybkiej instalacji. Nie ma w zestawie znanej z Asrock Core 100HT podkładki pod urządzenie, a była ona bardzo przydatną rzeczą.

Asrock Vision 3D 252B

Zgłoś błąd