News

Test skrzynek e-mail

Które darmowe konto pocztowe będzie dla Ciebie najlepsze?

WP.pl

Wirtualna Polska oferuje nam dostęp do skrzynki e-mail o pojemności 3 GB. Maksymalny rozmiar wysyłanego załącznika to 50 MB. Interfejs jest prosty w obsłudze, za pomocą jednego kliknięcia możemy utworzyć nową wiadomość, a otrzymaną korespondencję zaklasyfikować do różnych grup. Bez problemu założymy nowe aliasy do konta.

Test skrzynek e-mail - WP

W pocztę został wbudowany mechanizm antyspamowy i antywirusowy. Jednak po kilku dniach na specjalnie założony do celów testowych adres przyszły trzy niezamawiane przez nas e-maile. Jak się później okazało, zostały one wysłane do nas zgodnie z regulaminem WP. Na plus usługi można zapisać to, że umożliwia ustawienie białej listy adresów, które będą traktowane jako zaufane i żadna wiadomość z nich wysłana nie zostanie potraktowana jako spam.

Poczta portalu Wirtualna Polska oferuje wiele udogodnień. Możemy na przykład w jednym oknie przeglądać zdjęcia lub dokumenty z wszystkich dotychczas przysłanych do nas wiadomości. Podobnie jak w Gmailu i o2, możemy skorzystać z wbudowanego komunikatora – WebSpika (Spik dostępny jest także w wersji desktopowej). Co prawda jego możliwości są ograniczone, choć jako jedyny umożliwia komunikację z użytkownikami Gadu-Gadu.

Strona: Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Zgłoś błąd