News

Test skrzynek e-mail

Które darmowe konto pocztowe będzie dla Ciebie najlepsze?

o2.pl

o2 oferuje 10 GB na wiadomości oraz możliwość wysyłania dużych załączników – do 100 MB. Dla porównania: skrzynka Gmail i Yahoo pozwalają na przesyłanie załączników do 10 MB, a WP – do 50. Zakładając konto na portalu o2 otrzymujemy od razu cztery adresy mailowe w domenach: @o2.pl, @tlen.pl, @go2.pl, @prokonto.pl.

Test skrzynek e-mail - o2

Wygląd skrzynki, swoją drogą opartej na silniku Gmaila, jest łatwo konfigurowalny dzięki kilku dostępnym skórkom. Ponadto w o2 możliwe jest grupowanie wiadomości.

Poczta w o2 potrafi przenosić do spamu niechciane wiadomości, ale… domyślnie ta funkcja jest wyłączona. W o2 mamy możliwość ustalenia białej i czarnej listy adresów. Wiadomości wysłane z adresów znajdujących się na białej liście nie będą oznaczane jako spam, a te ze znajdujących się na czarnej liście w ogóle nie trafią do naszej skrzynki.

Bez problemu możemy ustawić autorespondera, który będzie automatycznie wysyłał wiadomości zwrotne.

Możliwe jest wysyłanie e-maili w dwóch trybach: prostym – za pomocą zwykłego tekstu i zaawansowanym – za pomocą HTML. Korzystając z tego drugiego, możemy np. wklejać do wiadomości obrazki czy formatować tekst.

Prezentowana skrzynka posiada wbudowany komunikator – Tlen. Ma on jednak nieco ograniczoną funkcjonalność: nie ma możliwości importowania kontaktów, a kontaktować się możemy tylko z osobami w obrębie sieci Tlen.

Podczas okresu testowego wyświetlały nam się reklamy, jednak nie były one dołączane do żadnej z wiadomości.

Strona: Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Zgłoś błąd